Anna Wrodarczyk-Midura 

Pracując w korporacji odkryłam, że lubię pracować z ludźmi, wyjść do nich czy wsiąść w samochód i pojechać do klienta (ani siarczysty mróz czy wielki upał mi nie przeszkadzały). To doświadczenie zmotywowało mnie aby być tu, gdzie teraz jestem.

Jednak kim ja jestem?
Prywatnie - jestem osobą, która szczęśliwie kroczy przez życie, mając przy sobie wspaniałego męża i dwójkę cudownych dzieci. Lubimy aktywnie spędzać czas. Żywym przykładam jest nasz pies, który potrzebuje ruchu jak powietrza - trzeba z nim wyjść i go zmęczyć, aby móc w domu normalnie funkcjonować :)

Zawodowo - posiadam szeroką wiedzę dotyczącą podpisu elektronicznego i wszelkich tematów, które są z nim powiązane. Tematyka ta nie jest dla wszystkich jasna, co nieraz wychodziło podczas pytań - gdzie pracuję i na czym ta praca polega. Z drugiej strony co się dziwić, jeżeli moje dzieci pamiętają, iż mama w pracy składała pudełka i chowała tam ciekawe rzeczy :)

A w pudełkach znajdowały się prawdziwe skarby!

 

Anna Wrodarczyk-Midura - z wykształcenia ekonomista. Zawodowo wieloletni handlowiec oraz specjalista do spraw obsługi klienta. Ekspert w tworzeniu zaawansowanych polityk podpisu elektronicznego (kilka lat doświadczenia w KIR). Uczestnik wielu szkoleń, licznych warsztatów i konferencji.