Media społecznościowe (ang. Social Media) coraz bardziej wkradają się w nasze życie. Bardzo często, to właśnie tam pojawiają się aktualne informacje, nowości, wydarzenia. Społeczeństwo ma możliwość komentowania i udostępniania postów czy wydarzeń wśród swoich znajomych. Sektor biznesowy i non-profit wykorzystują ten fakt i coraz częściej poprzez interakcje i dialog z użytkownikami pozyskują nowych klientów.  

Powstaje pytanie - jak to wszystko sprawnie zorganizować, prowadząc swój własny biznes, gdzie cały swój czas poświęcasz swojej pracy oraz klientom? A przecież swój wolny czas preferujesz wykorzystać dla siebie lub dla swojej rodziny.

Korzystanie z dobrodziejstw mediów społecznościowych jest procesem wymagającym stałej uwagi i czujności, i aby odnieść sukces - stać się rozpoznawalnym oraz pozyskiwać nowych klientów, ważna jest regularność przekazu oraz angażująca treść. To wymaga systematyczności i doświadczenia w budowaniu relacji z użytkownikami.  

Firma TANGENT zapewnia kompleksowe działania związane z prowadzeniem firmowego fanpage'a na Facebook'u. Dla naszych Klientów tworzymy posty, grafiki, często również dajemy własne słowa. Przygotowujemy profesjonalne zdjęcia, tworzymy wydarzenia. Nasi klienci nie muszą być non stop dostępni na Facebooku bo to my jesteśmy ich "oczami". Odpowiadamy na komentarze, dbamy o dobre relacje z fanami. Wysyłamy Klientom (właścicielom fanpage'a) SMS'owe informacje, że czeka na nich nowa wiadomość od fana/klienta. 


Zaufali nam:

 

Fanpage Fundacji Wielkiego Serca

Fundacja Wielkiego Serca

www.facebook.com/fundacjawielkiegoserca

 

Fanpage Akademii Edukacyjnej
 Akademia Edukacyjna

www.facebook.com/Akademia.Opole

 

Fanpage Consulting Group

Consulting Group

www.facebook.com/ConsultingOpole

 

Fanpage Gabinet Pięknych Stóp
 

 Gabinet Pięknych Stóp 

www.facebook.com/mpiosek

 

Fanpage Szkoły Tańca Inspiracja

 Szkoła Tańca Inspiracja

www.facebook.com/SzkolaTancaInspiracja