Firma TANGENT, oferuje usługi polegające na budowie profesjonalnych stron WWW opartych na CMS (WordPress, Joomla) lub HTML, dopracowanie ich pod kątem zawartej treści oraz pozycji w wyszukiwarce (SEO) oraz prowadzenie firmowego fanpage'a (Facebook). Nie tylko znamy się na tym, ale nasza działalność jest też naszą pasją. Nasza ekipa, to połączenie talentów: informatycznego, humanistycznego, jak i artystycznego zacięcia. 


Jeszcze nie tak dawno internet był tylko dodatkowym, często nieznanym, źródłem informacji. Wykorzystywano dość spore PeCety, które zalegały na biurkach. Strony WWW lśniły i błyszczały od jaskrawych barw oraz animacji, które miały przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. O mediach społecznościowych prawie się nie mówiło.

Teraz jest inaczej. PeCety zostały zamienione na urządzenia przenośne - urządzenia mobilne. Nasz "komputer" często nosimy ze sobą w kieszeni i jest on nie tylko źródłem informacji, ale też drogą komunikacji. Strony WWW przybrały wyrafinowaną postać, są dopracowane nie tylko graficznie, ale też i pod względem zawartej w nich treści. Użytkownik dzisiejszy jest znacznie bardziej wymagający.

Ale to nie wszystko - pojawiło się nowe zjawisko - zwane, jako media społecznościowe (ang. Social Media), które poprzez różne aplikacje mobilne wywołuje proces komunikacji między użytkownikami. Ich wzajemne interakcje są coraz częstsze. Użytkownicy wymieniają się informacjami, uwagami, opiniami. Jest to też nowa i znacząca droga przekazu marketingowego.

Któż teraz, szukając np. usługi, czy danego produktu, nie przegląda uważnie stron WWW czy też nie angażuje się w zasięganiu opinii np. na Facebooku, nie szuka filmów instruktażowych na kanale YouTube?

Mówi się nawet, iż "kto nie istnieje w Internecie, ten nie istnieje w ogóle". Nie musimy się z tym zgadzać, tak do końca.

Jedno jest pewne i istotne - posiadanie dobrej i funkcjonalnej strony WWW oraz skorelowany z nią fanpage np. na Facebook'u, zwiększa możliwości firmy - wpływa, niekiedy znacząco, na ilość pozyskanych nowych klientów, na zbudowanie mocnej marki danej firmy - wpływa na efekt biznesowy w postaci realnego przychodu.

Zachęcamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszych usług: