Zawsze nurtowało nas, w jaki sposób dostarczyć wiedzę aby uczestnik naszych szkoleń, czy też warsztatów, nie tyle zapamiętał treści przekazywane, ale otoczył się tą wiedzą, jak kokonem. By wiedza mogła go wspierać w jego działaniach - biznesowych i prywatnych, i by zastąpiła wewnętrzne przekonanie z "nie potrafię" na "zrobię to".Szkolimy

Kolejne poprowadzone szkolenia pokazywały nam, iż można wiele zmienić, a zadowolenie uczestników jest bezcenne. W ten sposób i my się uczymy nieustannie - pokonujemy własne bariery.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie infrastruktury klucza publicznego posiadamy dzięki pracy w KIR - instytucji od lat kojarzonej z bezpieczeństwem i niezawodnością rozliczeń międzybankowych. To także doświadczenie menedżerskie, handlowe i projektowe nabywane w towarzystwie ludzi wybitnych i ambitnych. Wciąż dzielimy się wzajemnie wiedzą i uwagami.

Kolejnym źródłem pozytywnej energii i doświadczenia dla jednego z naszych trenerów okazały się nie tylko setki godzin spędzonych na salach szkoleniowych, ale również solidna wiedza trenerska dostarczona przez Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET. Dzięki Joannie możemy się wyróżnić trenerem z certyfikatem. Poza tym urozmaica swoje szkolenia barwnymi i magicznymi flipami, którymi "zaraziła się" od prawdziwej pasjonatki sketchnotingu, wspaniałej trenerki i coacha - Gabrieli Borowczyk. Joannę można poznać po tym, iż nie potrafi się rozstać ze swoim kubkiem kawy i markerem firmy Neuland o wdzięcznej nazwie fine One nr 303.

Natomiast Anna jest źródłem wszelkiej inspiracji. Jej uważność i duże skupienie na człowieku powoduje, iż szkolenia i warsztaty w których bierze udział są bardzo ciekawe, pełne profesjonalnej życzliwości i ludzkiego ciepła. Jest specjalistką od profilu zaufanego, która w praktyce udowadnia, iż w wielu sytuacjach życiowych można zaoszczędzić mnóstwo czasu tylko poprzez wykorzystanie kilku technologicznych udogodnień.